Parę słów o nasGoodfly Travel
to Prestiżowa Agencja Turystyczna działająca od 6 lat na rynku. Jesteśmy największą agencją na warszawskim Tarchominie. Jako licencjonowany przedstawiciel najlepszych biur podróży takich jak Itaka, Rainbow Tours, TUI, Neckermann, Grecos, Coral-Wezyr, Exim Tours i wiele wiele innych co roku na  wakacje wysyłamy setki turystów. Nasze zaangażowanie w pracę doceniają zarówno nasi stali wieloletni klienci, jak również touroperatorzy. Co roku zostajemy nagradzani dyplomami za wysokie osiągnięcia sprzedażowe i jakość obsługi. Nasze wieloletnie doświadczanie gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Naszą drugą marką jaką jest Business Travel Elite to uzupełnienie oferty turystycznej o obsługę podróży służbowych. W naszej ofercie oprócz wycieczek krajowych i zagranicznych, z dojazdem własnym i przelotem samolotem znajdziecie Państwo:

BILETY LOTNICZE

Sprzedajemy bilety linii regularnych, charterowych i nisko kosztowych na całym świecie. Dla wymagających prywatny przelot. Odprawy online, rezerwacja miejsc w samolocie, pierwszeństwa wejścia na pokład, programy lojalnościowe, wejściówki do Executive Lounge na warszawskim lotnisku Chopina.

HOTELE

Korzystając z największych systemów, zarezerwujemy hotel w każdym miejscu na świecie. Gwarantujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, min. dzięki specjalnym stawkom dla BTE. Indywidualne rozliczenia usług hotelowych.

SAMOCHODY i TRANSFERY

Pośredniczymy w wynajmie samochodów największych wypożyczalni na świecie: AVIS, SIXT, HERTZ, EUROPCAR, BUDGET i inne. Organizujemy transfery z lotniska do hotelu lub innego miejsca wskazanego przez klienta. Rezerwujemy miejsca parkingowe w okolicach polskich lotnisk.

WIZY i UBEZPIECZENIA

Służymy pomocą w załatwianiu wiz do USA, Rosji i wielu innych krajów objętych obowiązkiem wizowym. Gwarantujemy wszechstronną opiekę ubezpieczeniową w podróży najlepszych towarzystw: AIG Travel Guard, ERV (Europejskie) i inne.

SPOTKANIA, IMPREZY WYJAZDY FIRMOWE 

Organizacja transportu naziemnego, limuzyny, autokary, minibusy, pociągi, samochody osobowe z kierowcą. Sprzedaż biletów promowych Stena Line, Polferries. Pomoc w organizacji konferencji, eventów i spotkań biznesowych. Bierzemy udział w przygotowaniu imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych, oraz incentive dla pracowników, lub klientów Państwa firmy. W tym wyjazdy wypoczynkowe, konferencyjne i konkursowe.

KOLEJ, AUTOKAR, STATEK

Organizacja transportu naziemnego, limuzyny, autokary, minibusy, pociągi, samochody osobowe z kierowcą. Sprzedaż biletów promowych Stena Line, Polferries.

REZERWACJE GRUPOWE

Obsługa rezerwacji grupowych, uwzględniająca negocjowanie w imieniu klienta, taryf specjalnych w liniach lotniczych oraz hotelach. Organizujemy również wyjazdy z biurami podróży. Na specjalne życzenie klientów dopasowujemy program imprez. Jesteśmy w tym temacie bardzo elastyczni. 

Serdecznie zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy i przedsiębiorstwa.


Jesteśmy licencjonowanym agentem: